Câștigători 2017


[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”on” use_custom_gutter=”off” disabled=”on” disabled_on=”on|on|on” allow_player_pause=”off” parallax=”off” parallax_method=”off” make_equal=”off” parallax_1=”off” parallax_method_1=”off”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text”]

Circuite Integrate Analogice

Premiul I    

Stelea Ion – Universitatea Tehnică “Gh. Asachi” – Iasi

Premiul II   

Niculescu Vlad – Universitatea Politehnica Bucuresti

Premiul III

German Sallo Zoltan – Universitatea Tehnica Cluj-Napoca

Premiul IV

Marcu Catalin – Universitatea Tehnică “Gh. Asachi” –Iasi

Premiul V

Evdochim Lucian – Universitatea Politehnica Bucuresti

Semnale, Circuite si Sisteme

Premiul I  

Buga George – Universitatea Politehnica Bucuresti

Premiul II

Buta Rares – Universitatea Tehnica Cluj-Napoca

Premiul II  

Munteanu Adriana – Academia Tehnica Militara Bucuresti

Premiul III

Flueratoru Laura – Universitatea Politehnica Bucuresti

Premiul III

Gae Silviu Daniel – Universitatea Politehnica Bucuresti

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Circuite Integrate Analogice

 

Premiul I    

Stelea Ion – Universitatea Tehnică “Gh. Asachi” – Iasi

Premiul II   

Niculescu Vlad – Universitatea Politehnica Bucuresti

Premiul III

German Sallo Zoltan – Universitatea Tehnica Cluj-Napoca

Premiul IV

Marcu Catalin – Universitatea Tehnică “Gh. Asachi” –Iasi

Premiul V

Evdochim Lucian – Universitatea Politehnica Bucuresti

 

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Semnale, Circuite si Sisteme

 

Premiul I  

Buga George – Universitatea Politehnica Bucuresti

Premiul II

Buta Rares – Universitatea Tehnica Cluj-Napoca

Premiul II  

Munteanu Adriana – Academia Tehnica Militara Bucuresti

Premiul III

Flueratoru Laura – Universitatea Politehnica Bucuresti

Premiul III

Gae Silviu Daniel – Universitatea Politehnica Bucuresti

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]


Leave a Reply

Your email address will not be published.

18 − 15 =